İade ve Değişim Koşulları

1 - Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile çift nüsha faturasıyla birlikte iade ya da değişimini talep edebilirsiniz. 
 
2 - Değişimi yapılmak istenen ürünler bize geri gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir, değişen ürünün müşteriye gönderim ücreti tekrar firmamıza aittir. Ürünün tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilmesi durumunda, değişen üründe müşteriye karşı ödemeli olarak gönderilir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)
 
3- İade edilecek ürün tarafımıza gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)
 
4 - İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, kredi kartı ise banka prosetürlerine bağlı olarak en geç 1 ay içerisinde, kapıda ödeme ve havale ödemelerinde ise en geç 1 hafta içerisinde kargo ve diğer masraflar düşüldükten sonra yapılacaktır. Kapıda ödeme iadelerinde adınıza olan bir banka hesabı bildirmelisiniz.
 
5 - Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
6 - Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. Ayrıca sitede kullanılan ürün resmi ile gerçek ürün arasında azda olsa renk ve ton farklılıkları olabilmektedir. Teknik olarak tüm ekranlarda birebir aynı renk gösterimi mümkün olmadığından, minimum seviyede sayılabilecek renk ve ton farklılıkları iade ve değişim sebebi sayılamaz.
 
7 - Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.
 
Alışverişini yapan her müşterimiz bu koşulları kabul etmiş sayılır.
10 10 217
© 2024 Her Hakkı Saklıdır